www.fichtlkramek.cz | Seznam draků | Chat | Zaregistrovat se                       Inzeráty | Akce/Závody | Galerie

 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr

video
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: Jawa      IP: uživatel18307    
Zdar draci i když si moci udělat papíry od patnácti ,ale to jen do konstrukční rychlosti 45kmh tak nevim jestli moci udelat papiry na fichtla papiry. Asi od 16 ti a nebo jestli o těch 15 kilometru navic to tolerujou.Jenom se ptám předem dík za odpovědi. odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 18. prosince 2015 16:56
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
453 - 4 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: danekod ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Standa má svatou pravdu .. riskovat to můžeš, ale podle mě to za ty prachy za autoškolu a případný flastry nebo problémy (kdybys byl účastník nehody) za to nestojí .. ale zase když se na to podívám z druhé strany, tak už tři roky jezdím na fichtlu (skoro denně do školy, o víkendech delší túry) a teď už i autem a nikdy mě nekontrolovali, i když jsem na dost policajtů narazil, ale to jsme spíš jeden z mála.. kdybych jezdil celou tu dobu bez papírů a moto byla odhlášená (jen bych si namaloval spz) tak by se nic nestalo :-D ale osobně doporučuju udělat A1 v 16ti , pak A2 v 18ti, na kterej dostaneš (když budeš chodit do "rozumné" autoškoly i nějakou tu slevu) a máš klid a můžeš jezdit jak se ti zlíbí .. a ještě taková rada, když si na sebe hodíš pořádnou přilbu, trochu lepší hadry a fichtl bude vypadat dobře tak tě nebudou tolik řešit než když pojedeš v sandálech na rozpadajícím se fichtlu :-D a tu automatickou převodovku nechápu vůbec .. motorka bude totoiž v méně zkušených rukách určitě rychlejší než s manuálem a spíš se an tom někdo vymlátí - kor když stačí odmontovat pár restrikcí .. ale holduje to celkem prodejcům skůtrů, no ..
 
 
Datum: 18. prosince 2015 16:56
 
 
 
 
Jméno: standa      IP: uživatel17481    
Ono říct jestli se to toleruje je těžký. Hodně se to toleruje a přimhuřuje se oko,někdy je ani nenapadne to zkoumat,ale nelze si to vynucovat. Narazíš na vola a mužeš se tisíckrát vymlouvat že to jede tak a onak ,že je to prdlavka líná, jsi propadající,problém asi jako kdybys jel na litru...nemáš na to papíry ... navíc to sebou nese i možné problémy,kdyby ses účastnil dopravní nehody. Není úplně pravda,že jde vše za tebou,ale hodně si tim znepříjemníš život,každopádně pokuta atd... resume je takový,že někdo jezdí na papíry AM na jakýkoliv padesátce a dlabe to a má prostě štěstí,problémy se mu vyhejbaj ... jinýmu ne ... jak se k tomu postavíš je na tobě. Nechci odrazovat ani nabádat ... my zas řešili v 16 letech s A1 jestli riskovat MZ 150 a nebo ne ...stejnej případ ... a pak absolutní paradox,že k řidičáku na auto dostaneš papíry na skůtra do 125ccm a mužeš lítat 150-160 km/h na nakitovanym 180ccm skútru s 35HP... a to je mazec neskutečnej a u pio se řeší kraviny ... já když slez z bráchový gillery tak jsem z toho byl hotovej,jak to jede,až jsem byl vyklepanej,protože ten ostrej variátor tomu dává ještě větší grády než je třeba 160-180ccm kitový Mito s 21kW.... a to jsme to teprve dávali dohromady a jelo to jen 130-140 ... při prudším přidání plynu i v 80km/h jde na prdel ... a na tom muže dnes jezdit člověk s řidičákem na auto i když na moto v životě neseděl ... jak když dáš někomu odjištěnej samopal ... a to je paradox!!!
 
 
Datum: 14. prosince 2015 20:38
 
 
 
 
Jméno: lk      IP: uživatel1217    
ne, AM neopravňuje k řízení jakéhokoliv pio, který máv TP kční rychlost 60 km/h... J 550 a některé 555, které mají v TP 45 km/h řídit samozřejmě lze... jinak to taky bylo omýlaný asi tak 1000x?
 
 
Datum: 11. prosince 2015 8:02
 
 

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý    Optimalizováno pro FireFox 1.0 a IE 6    Vygenerováno: 19.06.2019 7:12:39 CET   Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu