Ahoj Mám JAWA 555. Chtěl bych předělat kliku na jehličkové ložiska, také převodovku na jehly. Také trochu vytunit motor. Nevíte kdo takové úpravy dělá??? Díky
odpovědět
kliku na jehličkách mám.. musí se rozlisovat a dát tam ojnici s jehličkama z 21... to už má 14 čep, takže i píst s takovým čepem.. převodovku na jehláchc nemám... korát mám ještě hlavu z 21.. lítá to jak drak teď to budu dávat do kupy...
Redakční systém naprogramoval: Petr Malý
Optimalizováno pro FireFox 1.0 a IE 6
Vygenerováno: 08.06.2026 23:09:51 CET Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu