www.fichtlkramek.cz | Seznam draků | Chat | Zaregistrovat se                       Inzeráty | Akce/Závody | Galerie

 
 
Klika /Výbrus / Píst / Kompres
Převodovka / Spojka / Převody
Předstih
Autoškola / Vyhláška
Elektrika / Elektro instalace
Karburátor / Benzín
Olej / mazání / poměr

video
Jen pro potřeby FICHTL KRÁMKU
Pokec / Srazy / Vyjížďky
Nejede pomoc ! / Defekt
Příhody s Policii / Zákony
První pomoc / příhody / nehody
Technická kontrola / Pravidla
Tuning
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
Čau draci, je možné že na pionýra mám jenom malou knížečku a tam napsané nějaké věci o tom např:-Pionyr, vykon,max rychlost, typ 20,21,23, ale ne barvu, pak razítko z Považské Bystřice a jméno na koho to je a na konci je jenom technická do kdy platila do roku 2004, je na to i placená pojistka stále. někde jsem se dočetl že to možné je, že to platí a šlo by s tím něco dělat, ale ani pořádně nepřečtu to jméno co na tom je napsané, a chtěl bych vědět co s tím jestli to pujde přepsat, vyhledat toho chlapa a vystavit na sebe už i s velkým techničákem, prosím poraďte co si o tom myslíte, vůbec se v tom nevyznám. kdyžtak hodím nějaké foto odpovědět
 
 
Posl.aktualizace: 28. října 2016 13:56
 
 

Jméno:       E-mail:                

Pravidla

  1. Nevkládejte inzeráty do poradny – budou vymazány.
  2. Příspěvky vkládejte do určených kategorií.
  3. Diskutujte pouze v mezích slušnosti.
  4. Nevkládejte příspěvky reklamního charakteru.
  5. Než vložíte dotaz, zamyslete se, zda není rychlejší si otevřít návod k obsluze, katalog náhradních dílů, použít vyhledávač atd.
  6. Při opakovaném porušování pravidel může dojít k omezení přístupu do diskuze.
17 - 2 =         pravidly       
 
 
 
 
Jméno: Dan      IP: uživatel18889    
Jak to dopadlo?
 
 
Datum: 28. října 2016 13:56
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
Aha dobře díky moc, no zkusím to legálně, snad ten pán bude žít a bude ochotnej to přepsat, jenže budu muset toho pionýra dát do kupy aspoň ať jezdí svítí, brzdí a projde technickou a pak budu moct dál něco dělat no, kdyby jste někdo měl ještě nějaký nápad, tak budu rád díky moc :-)
 
 
Datum: 30. května 2014 21:58
 
 
 
 
Jméno: dwein      IP: uživatel17256    
falšování dokumentů je u nás celkem běžná věc, celkem dobře se to dělá u právě tědlech starej sešitů atd.. dopisujou se třeba jiný euronormy, kola, a jiné vychytávky. chce to ale kumšt písmomalíře, dostatek razítek atd. u tědlech fichtl knížeček to musí jít taky a korát bys potřeboval ten kolek a pak tam dopsat třeba fotra někdy v roce např 1995. problém bude asi se značkou, tu si jen tak nevymyslíš pokud je to jinej okres, což je celkem problém. a daší by vznikl pokud bys to chtěl přepsat, neb když se to třeba v těch 90 letech přehlašovalo, tak se to psalo do úředních knih, který na těch úřadech maj furt bejt. takže by poté zjistily,že to vlastně na nikoho převedený nebylo a byl by průser na světě. poněvač ty dopředu nemůžeš vědět jestli ti na tom úřadě nekouknou do knihy a nezjistěj že to tam vůlbec nemaj na toho fotra zaevidovaný. je to to risk s nejistým úspěchem. nejschůdnější je to buď klasicky přehlásit s účastí toho původního človeka -polopřevod... nebo na něj prostě jezdit se svou pojistkou a stk, což ale je taky ošemetný, neboť nevíš jestli to třeba už před 10ti lety nevyřadil.... jinak když máš fichlta rozebranýho, tak to na nějakej polopřevod nemá vliv, to chodíš je s dokladama, ovšem pokud to vyřídíš, pak už na stk musíš přijít se strojem kde to bude souhlasit.
 
 
Datum: 30. května 2014 21:02
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
A ještě by mě prosím zajímalo, jestli to můžu přepsat teď když mám toho pionýra technicky nezpůsobilého? např: že bych to musel zprovoznit apod, a nesedí mi motor s techničákem, nebo to musím dát do kupy a pak teprv zařizovat papíry? jde mi o to abych to měl co nejdříve z krku a v pořádku ty papíry a pionýra dám přes rok do pořádku. Dejte mi vědět prosím jestli jsou nějaké varianty. :-)
 
 
Datum: 30. května 2014 12:40
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
zadal jsem jméno toho chlapa na google a našel jsem přesně kde bydlí a číslo asi na pevnou linku a to bydliště se shoduje v techničáku, takže mám trochu štěstí no ještě ale aby to byl ten původní pán a ne nějaka rodina jenom a zkusim se sním domluvit a legálně to přepsat :-) Ale děkuji za objasnění konečně tomu nějak rozumím
 
 
Datum: 30. května 2014 12:26
 
 
 
 
Jméno: libor1 ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
taky jsem nad něčim podobnym špekuloval, ale nic kloudnýho mě nenapadlo, ale tahle diskuze mi tak trochu pomohla :-) urovnat si tok myšlenek
 
 
Datum: 30. května 2014 2:29
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
Aha dobře, díky moc no zkusím vyhledat toho pána ale je to z roku 1971 a je tam on jediný a moc se mi nezdá že bych byl druhým majitelem. Takže čistě teoreticky když to není nikde vedené a kdyby někoho napadlo to zfalšovat a napsat to do te kartičky na někoho z rodiny kdo mohl žit třeba v 80 letech a pak jenom přepsat už oficiálně a vystavit novy TP, tak by to mohlo projít že? :-D nebo to je hloupost?
 
 
Datum: 29. května 2014 22:13
 
 
 
 
Jméno: dwein dibly      IP: uživatel17254    
ta knížečka je normálně platná.. akorát asi neni napsaná na tebe a to znamená, že abys to přepsal na sebe a dali ti novej tp, tak první krok musí udělat ten člověk na kterýho to je vedený. ty s tim nic dělat nemůžeš. že tam neni napsaná barva ničemu nevadí. sou borci co na tyhle knížečky normálně jezděj aniž by věděli kolik to mělo už majitelů od toho původního a ani nevěděj jestli vůbec žije... platěj pojistku a dělaj technickou. voni tydle starý tp nejsou nikde v nový evidenci vedený, takže se to ani při nějakejch kontrolách nedá moc dohledat.
 
 
Datum: 29. května 2014 21:53
 
 
 
 
Jméno: kolecko ®      hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni     
Ta knížečka supluje jak velký tak malý techničák. Já tam barvu též nemám zapsanou.
 
 
Datum: 29. května 2014 21:50
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
Jo to tam všechno je, ale barva tam není. Takže nevadí že tam není zapsaná barva ? nemám k tomu nic jiného žádný velký techničák, a tenhle co mám je v dezolátním stavu,tak by mě zajímalo jestli by šel udělat nějaký duplikát nebo něco. Každopádně díky za ochotu mi poradit :-)
 
 
Datum: 29. května 2014 20:42
 
 
 
 
Jméno: homolka      IP: uživatel13386    
pokud je tam taky zapsaná evidenční značka,číslo rámu,motoru, nalepený kolek tak je to malej techničák. Chodím s tím i na technickou kam mi dávaj razítka a pořád to funguje.
 
 
Datum: 29. května 2014 20:17
 
 
 
 
Jméno: Kuba      IP: uživatel13759    
omluvám se za toho smajla má tam být ,, například. pionýr,,
 
 
Datum: 29. května 2014 14:58
 
 

Redakční systém naprogramoval: Petr Malý    Optimalizováno pro FireFox 1.0 a IE 6    Vygenerováno: 19.06.2019 6:42:34 CET   Tato stránka je validní HTML 4.01 standardu